Karty aglomeracyjne znów trafią do mieszkańców Aglomeracji Wrocławskiej!

Będzie ich ponad dwa razy więcej! Druga odsłona programu ruszy jeszcze w marcu.

Pamiętacie jeszcze kartę aglomeracyjną? Mały kawałek plastiku błyskawicznie stał się przedmiotem pożądania w otaczających Wrocław miejscowościach. Do urzędów gmin trafiło dwanaście tysięcy kart uprawniających do 50-procentowej zniżki przy korzystaniu z wrocławskich atrakcji: Aquaparku, ZOO, Hydropolis, Centrum Historii Zajezdnia, Tarczyński Areny oraz wstępu na mecz piłkarskiego Śląska.

Dystrybuowane przez urzędników karty cieszyły się w aglomeracyjnych miejscowościach ogromnym powodzeniem i rozeszły się błyskawicznie. Teraz, po przeanalizowaniu danych frekwencyjnych, które napłynęły od wszystkich uczestniczących w programie instytucji, Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska jest gotowe do odpalenia drugiej edycji przedsięwzięcia!

Przede wszystkim zapadła decyzja o zwiększeniu liczby kart dostępnych dla mieszkańców. Po trudnych negocjacjach udało się ustalić ich tegoroczną liczbę na 30 000. To oznacza, że ze zniżek we wrocławskich atrakcjach skorzysta ponad dwa razy więcej mieszkańców Aglomeracji niż w ubiegłym roku! To nie koniec dobrych wieści. Do programu dołączają nowi partnerzy. Po raz pierwszy zniżki będzie można egzekwować również w atrakcjach poza Wrocławiem! Szczęśliwi posiadacze karty będą mogli liczyć na ulgę w Średzkim Parku Wodnym w Środzie Śląskiej oraz w Parku Wodnym „Krośnicka Przystań” w Krośnicach.

W tej chwili trwają ostatnie przygotowania do druku kart. Gotowe karty trafią do gminnych urzędów, które zadecydują o trybie ich dystrybucji pomiędzy mieszkańców. A potem zostanie już tylko wybrać się do Wrocławia, Środy Śląskiej albo Krośnic. Warto być w Aglomeracji!

Zdjęcia