Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Krośnicach
Opis
Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Krośnicach

ul. Sanatoryjna 19

56-320 Krośnice

71 38 46 040
71 38 46 044
Dostępne atrakcje

OEE w Krośnicach stanowi bazę lokalową do prowadzenia zajęć z dziedziny edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży, promocji walorów przyrodniczych i kulturowych regionu, szkoleń i konferencji dla mieszkańców gminy oraz województwa dolnośląskiego i części województwa wielkopolskiego. Nasz ośrodek odwiedzają także grupy z całej Polski, m. in z województw śląskiego, opolskiego, mazowieckiego, a także pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Ośrodek dysponuje  salami dydaktycznymi i projekcyjnymi, biblioteką z działem edukacyjnym (ponad 1000 pozycji dotyczących ekologii i przyrody), sala komputerowa z kilkunastoma stanowiskami podłączonymi do internetu, zaplecze gastronomiczne i sanitarne. Ośrodek ma również pracownię mikroskopową.

Sale projekcyjne są wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny (rzutnik multimedialny, projektor, nagłośnienie), umożliwiający ilustrowanie prezentacji slajdami, pokazy filmów i prezentacji edukacyjnych. W Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Krośnicach mieści się Galeria Ziemi ze zbiorem ponad 1500 minerałów i skamielin.

ul. Sanatoryjna 19
tel. 71 38 46 040, 721 107 045
email: info@cets.krosnice.pl

Zdjęcia
Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Krośnicach
Lokalizacja