Tydzień Ruchu 2014
Wrocław

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego serdecznie zaprasza na tegoroczną edycję Tygodnia Ruchu, który odbędzie się między 29 września a 5 października we Wrocławiu. 

Tydzień Ruchu to ponad 120 bezpłatnych wydarzeń sportowych, przygotowanych z myślą o wszystkich, bez względu na wiek i formę. W programie: warsztaty, turnieje, zawody sportowe w różnych dyscyplinach, wspólne treningi, wieczorki taneczne, sporty nieolimpijskie, dni otwarte oraz Sportowe Otrzęsiny Wrocławia. Na uczestników czekamy w namiocie przy pl. Nowy Targ, na Wyspie Piaskowej oraz w siedzibach naszych partnerów.

W czasie Tygodnia Ruchu na pl. Nowy Targ od rana do wieczora będą odbywać się zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. W godzinach przedpołudniowych będą to treningi zamknięte, zarezerwowane dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, po południu natomiast zajęcia otwarte dla wszystkich. Boks jako sposób na agresję, samoobrona na szpilkach, aktywna mama,  drums alive, aikido, kung-fu, zumba, joga, pilates - to tylko niektóre z szerokiej gamy oferowanych zajęć. Ponadto każdy dzień zakończy wieczorek taneczny. Zapraszamy m.in. na Caribbean Party, Taniec Brzucha, Zumbotekę czy Sexy Dance.

Zapraszamy także na Sportowe Otrzęsiny Wrocławia, które odbędą się w dn. 1-3 października na trzech wrocławskich uczelniach (Politechnika Wrocławska, Akademia Wychowania Fizycznego, Uniwersytet Ekonomiczny). Studenci wszystkich wrocławskich uczelni będą mieli okazję skorzystania z oferty ciekawych aktywności sportowych pod okiem profesjonalnych instruktorów. Dyscyplinami dostępnymi podczas SOW będą m.in.: slackline, trickboard, intercrosse i bubble football. Na terenach uczelni odbędą się zawody sportowe, których finał będzie miał miejsce w weekend 4-5 października na Wyspie Piaskowej. Wtedy też podsumujemy nasz wakacyjny projekt Sportowa Wyspa

Wszystkie zajęcia w ramach Tygodnia Ruchu są bezpłatne

 

Zdjęcia