Trwa konkurs fotograficzny „Moja Rodzina – lubię to!”
Wrocław

Wakacje powoli zmierzają ku końcowi, a wraz z nimi upływa termin zgłaszania prac do tegorocznej edycji konkursu fotograficznego „Moja Rodzina - lubię to!”. 

Wakacje to świetna okazja do robienia zdjęć: wyjazdy, pikniki, wspólne spędzanie czasu często są rejestrowane przez aparaty i trafiają do rodzinnych albumów. Zapraszamy więc do wspólnej zabawy. Przejrzyj swoje wakacyjne zdjęcia i zgłoś się do udziału w konkursie. A może wzorem bohaterów filmu „Moja Rodzina - lubię to! 2014” (https://www.youtube.com/watch?v=MI-hRxMxDsg&feature=youtu.be) zrób rodzinną sesję i spędź udane popołudnie na łonie natury.

Aby wygrać w konkursie, należy wykonać zdjęcie w jednej z pięciu kategorii:

 

  1. „Rodzinne pasje”: hobby, zainteresowania, sportowe zabawy, wspólne chwile zatrzymane na zdjęciu.
  2. „Rodzina wielopokoleniowo”: fotografie, na których najmłodszy siedzi z najstarszym, a różnice międzypokoleniowe nie mają racji bytu.
  3. „Stare zdjęcie po latach”: zdjęcia z przeszłości zestawione ze współczesnymi. Tacy sami bohaterowie, takie same stroje, taka sama poza i takie same tło, tylko parę lat różnicy.
  4. „Z rodziną na co dzień i od święta”: rodzinna fotografia, która udowadnia, że z rodziną najlepiej wychodzi się nie tylko na zdjęciu.
  5. „Rodzinne wakacje”: zdjęcia przedstawiające rodzinę podczas wakacji, niezależnie czy nad morzem, czy w górach, nad jeziorem czy w domowym ogródku.

Zgłoszenia w konkursie można wysyłać do końca sierpnia na adres: konkurs@mojarodzina.wroclaw.pl.

Od 1 do 15 września będzie trwało głosowanie internetowe na Facebooku, a zdjęcia z największą liczbą głosów zostaną nagrodzone.

Wśród nagród znalazły się m.in.: zaproszenia do Teatru Lalek, Teatru Współczesnego, Impartu, Narodowego Forum Muzyki oraz Teatru Arka. Ponadto wejściówki do Kwatery Głównej, Loopy’s World, Sky Bowling, ZauroParku, Zoo, a nawet do Krasiejowa Parku Nauki i Rozrywki. Chcąc zaktywizować wrocławskie rodziny, Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego przygotowało karnety na Capoeirę oraz wejściówki na squasha, a w celu zaszczepienia sportowego bakcyla każda osoba biorąca udział w konkursie otrzyma voucher rodzinny na mecz WKS Śląsk! Oprócz tego nagrody rzeczowe w postaci albumów fotograficznych o Wrocławiu, gadżetów województwa dolnośląskiego, a także gier planszowych i kosmetyków marki Oriflame.

Więcej informacji znajduje się na mojarodzina.wroclaw.pl oraz facebook.com/mojarodzinawroclaw

Zdjęcia
Plakat promocyjny