VII Powiatowe Dni Kultury Regionalnej
Wisznia Mała

VII Powiatowe Dni Kultury Regionalnej będą okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale również wsparcia szczytnego celu. 

W niedzielę, 20 lipca 2014r., na lotnisku Szymanów odbędą się VII Dni Kultury Regionalnej. Hasło tegorocznej edycji to „Totalny odlot z gwiazdami!” i nawiązuje nie tylko do zaproszonych z tej okazji gości, ale również do ogólnej tematyki imprezy.

Niewątpliwie wspaniałe show zaprezentują dwie piosenkarki młodego pokolenia, które wystąpią jako gwiazdy wieczoru. Pierwszą z nich będzie Ewelina Lisowska, finalistka programu „X Factor”, której piosenki stają się natychmiast radiowymi hitami. Drugą zaproszoną artystką jest Ewa Farna, której talent doceniany jest zarówno w Polsce jak i w Czechach.

Wieczorne koncerty to oczywiście nie wszystkie zaplanowane atrakcje. Oprócz nich przez cały dzień odbywać się będą muzyczne bloki folklorystyczne i artystyczne. Na lotnisku Szymanów podziwiać będzie można wystawę sprzętu lotniczego aeroklubu wrocławskiego. Na głodnych adrenaliny czekają skoki spadochronowe, loty szybowcowe i treningi akrobacji. Nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach. Dla nich przygotowano m.in. warsztaty z gliny i dmuchany zamek.

Ponadto imprezie przyświecać będzie szczytny cel. W ciągu dnia przeprowadzona będzie publiczna zbiórka pieniędzy na rehabilitację i leczenie Tomka Kowalskiego, zwycięzcy programu „Must Be The Music”, który na początku czerwca uległ wypadkowi motocyklowemu, w wyniku którego został sparaliżowany od pasa w dół.  Czeka go długotrwała i kosztowna terapia.

Ten dzień na pewno pełen będzie dobrej zabawy i pozytywnej energii. Zapraszamy na lotnisko Szymanów już od godziny 11:00.

Zdjęcia
Plakat promocyjny