Otwarcie basenu "Aquagród" w Żmigrodzie
Żmigród

W sobotę 5 lipca zapraszamy na uroczystą inaugurację działalności żmigrodzkiego basenu „Aquagród”. 

Wszystko rozpocznie się o godzinie 10:00. Najpierw odbędzie się krótkie otwarcie i część oficjalna. Później zapraszamy na występy artystyczne i zawody sportowe, w tym zmagania prawdziwych twardzieli, którzy na jednym z basenów rywalizować będą w 3. Powiatowych Zawodach Triathlonowych.

Pokaz stylów pływackich i konkurencje szybkościowe zaprezentuje żmigrodzka młodzież, oczywiście nie może obyć się bez hitu ostatnich dwóch sezonów, czyli energetycznego pokazu Zumby.

Przed nami także cykl animacji, zabaw i konkursów dla dzieci i całych rodzin, które przygotowała dla państwa ekipa Radia ZET Gold.

Po godzinie 17:00, na zwieńczenie dnia, gratka dla wszystkich fanów piłki nożnej: spotkanie dwóch Piastów. Na żmigrodzkim stadionie, który podobnie jak basen jest częścią Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żmigrodzie, zmierzą się w meczu towarzyskim Piast Żmigród z przedstawicielem Ekstraklasy, Piastem Gliwice.

W sobotę wstęp jest bezpłatny, bramy żmigrodzkiego „Aquagrodu” są szeroko otwarte dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć nowoczesny, letni park wodny, który stanął w miejscu dawnego, leciwego miejskiego basenu. Zapraszamy na całodniowy, rodzinny piknik w sportowej atmosferze. Imprezę poprowadzi Daniel Pizon, prezenter Radia ZET Gold. 

Na podstawie materiałów Działu Promocji ze Żmigrodu

Zdjęcia
Szykuje się całodniowa zabawa w doborowym towarzystwie ekipy z Radia Zet Gold