Bilety do ZOO i Aquaparku dla dzieci z Ukrainy

Kolejne wsparcie dla gmin członkowskich

Dzięki hojności naszych partnerów ZOO Wrocław i Aquapark Wrocław, którzy udzielili nam gigantycznych rabatów, byliśmy w stanie przekazać gminom Aglomeracji Wrocławskiej 3300 biletów wstępu do tych instytucji z przeznaczeniem dla ukraińskich dzieci, które uciekły przed wojną i znalazły schronienie na terenie podwrocławskich miejscowości. Łączna wartość przekazanych biletów to aż 172 000 zł.

Obecna akcja to kolejny element bliskiej współpracy z ZOO i Aquaparkiem. Jej efektem jest również Karta Aglomeracyjna, umożliwiająca wstęp do wrocławskich atrakcji - poza ZOO i Aquaparkiem także do Hydropolis, na mecz WKS Śląsk Wrocław oraz do Centrum Historii Zajezdnia - z 50-procentową zniżką dla mieszkańców Aglomeracji Wrocławskiej. Obecnie trwa pierwsza, pilotażowa odsłona programu, a karty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Przypominamy, że Aglomeracja Wrocławska działa aktywnie na rzecz gmin członkowskich od samego początku wojny w Ukrainie, wspomagając je w radzeniu sobie z nagłymi, dodatkowymi obciążeniami, związanymi z koniecznością zapewnienia uchodźcom miejsc noclegowych i godziwych warunków bytowych. Do tej pory przeznaczyliśmy na ten cel 700 000 zł.

Zdjęcia