Startup Wrocław: Ewolucje

4 darmowe warsztaty, które pomogą Twojemu startupowi w rozwoju.

Tegoroczne Startup Wrocław: Ewolucje odbędą się w zupełnie nowej formie. Zespół Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej wraz z partnerami przygotował dla wrocławskich startupów aż cztery praktyczne warsztaty, w których udział można wziąć zupełnie za darmo 26 sierpnia.

Startup Wrocław: Ewolucje to wydarzenie, które na dobre zapisało się w kalendarzu wrocławskiego ekosystemu innowacji. W tym roku odbędzie się już po raz szósty i w formie warsztatów. Wydarzenie to est przeznaczone dla przedsiębiorców, a zapisać się można za pośrednictwem strony: https://www.wroclaw.pl/startupy/ewolucje2021.

Jak mówi współorganizatorka wydarzenia Małgorzata Walichiewicz z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej: Najważniejszym celem wydarzenia zawsze była wymiana wiedzy, czerpanie inspiracji oraz networking. I w tym roku nie będzie inaczej: zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą z wrocławskimi startupowcami, a co więcej: nie będzie to tylko teoria - tym razem mocno stawiamy na praktyczny wymiar spotkania.

Uczestnicy Startup Wrocław: Ewolucje mogą zapisać się na warsztaty z czterech obszarów tematycznych:
1. Ekspansja na rynki zagraniczne - budowanie strategii, szacowanie kosztów, bariery i wsparcie.
2. Ewaluacja pomysłu na biznes: droga od idei do MVP i weryfikacji z klientem.
3. Networking branżowy: gdzie i w jaki sposób zdobywać wartościowe kontakty biznesowe oraz jak je wykorzystywać.
4. Od dobrego pomysłu, przez efektywny model po skuteczny zespół biznesowy - jak zbudować nowe przedsięwzięcie na solidnych fundamentach?

Wiedząc, jak zapracowani są innowatorzy, Organizatorzy proponują warsztaty w dwóch blokach godzinowych: od 9:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 16:00. Podczas trzygodzinnego, kameralnego warsztatu (maksymalnie 10 osób), pod okiem cenionych ekspertów, uczestnicy omówią powyższe tematy, a także wykonają zadania praktyczne, które pomogą im zastanowić się nad swoim biznesem, jego budowaniem i celami.
Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Jeden uczestnik może zarejestrować się wyłącznie na jeden warsztat. Udział w warsztacie w formie pomocy de minimis dla firm.

Rejestracja i szczegółowa agenda: https://www.wroclaw.pl/startupy/ewolucje2021.
Regulamin wydarzenia dostępny pod linkiem: https://www.wroclaw.pl/startupy/files/regulaminy/regulamin-udzialu-w-warsztatach.pdf

Partnerami wydarzenia są: ITCorner, PLUGin Foundation oraz MIT EF CEE.Partnerami społecznościowymi są: IdeaPlace, ConcordiaDesign Wrocław, inQUBE, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej oraz Wrocławski Park Technologiczny.

Patronami medialnymi są: Radio Wrocław oraz Radio RAM.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pt. "Promocja Wrocławia i Dolnego Śląska w kraju i za granicą jako obszaru atrakcyjnego pod względem gospodarczym i inwestycyjnym". Oś priorytetowa 1. Przedsiębiorstwa i innowacje, Działanie 1.4 Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Poddziałanie 1.4.1 Internacjonalizacja przedsiębiorstw - horyzont w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Zdjęcia