Sierpień pod znakiem Mastertona!W pierwszym tygodniu sierpnia przyleci do nas Graham Masterton i będzie miał ręce pełne roboty :)

Brytyjski pisarz tradycyjnie już spotka się ze swoimi wielbicielami w wybranych bibliotekach Aglomeracji Wrocławskiej. Tym razem na jego trasie znajdą się następujące przystanki:
- Wiązów (wtorek 3 sierpnia, godz. 17.00),
- Prusice (czwartek 5 sierpnia, godz. 17.00), 
- Malczyce (piątek 6 sierpnia, godz. 17.00).

Podczas pobytu we Wrocławiu Masterton będzie również pilnie pracował nad pewnym tajemniczym projektem filmowym, realizowanym wspólnie z wrocławskim pisarzem, dziennikarzem oraz wykładowcą akademickim, Łukaszem Śmiglem. Szczegółów nie wolno nam jeszcze zdradzić, ale możecie się spodziewać kolejnych przerażających historii ze stolicy Dolnego Śląska.

I wreszcie wisienka (a niektórzy twierdzą nawet, że truskawka) na torcie. W sobotę 7 sierpnia zapraszamy do wrocławskiego Kina Nowe Horyzonty, gdzie o godzinie 18.30 rozpocznie się pokaz filmu „Manitou” zrealizowanego na podstawie najsłynniejszej powieści pisarza z udziałem m.in. Tony’ego Curtisa. Po pokazie Masterton odpowie na pytania widzów. Bilety na to wydarzenie można już zakupić na stronie kinonh.pl.

To jeszcze nie koniec atrakcji - bezpośrednio po spotkaniu wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć wraz z pisarzem w kolejnym owianym tajemnicą wydarzeniu, dzięki któremu Graham Masterton na stałe zapisze się w krajobrazie Wrocławia.
Zapraszamy wszystkich chętnych!

Zdjęcia