Przed nami 5 edycja "W więzieniu pisane”!

Przed nami piąta edycja ogólnopolskiego konkursu literackiego „W więzieniu pisane” pod egidą Grahama Mastertona!

Możemy już oficjalnie potwierdzić, że konkurs Grahama Mastertona, realizowany w kooperacji z Aglomeracją Wrocławską oraz Zakładem Karnym w Wołowie, odbędzie się również w 2021 roku! Brytyjski pisarz już ostrzy sobie zęby na kolejną porcję wstrząsających opowieści i ma gorącą nadzieję, że warunki sanitarne pozwolą mu w tym roku na podróż do Polski, by odwiedzić ukochany Wrocław i osobiście uhonorować zwycięzców. W wymagającym dziele oceny nadesłanych prac ponownie wspomagać go będzie poznańska żyleta, Joanna Opiat-Bojarska!

Autor kultowych horrorów do dziś nie może przeboleć faktu, iż w minionym roku nie mógł się pojawić na Dolnym Śląsku. Nagrał jednak krótki film dla laureatów, który został odtworzony podczas siłą rzeczy skromniejszej niż zwykle ceremonii wręczenia nagród w Zakładzie Karnym w Wołowie.

Miniona edycja przyniosła 94 opowiadania z całej Polski, a łącznie w całym konkursie wpłynęło ich już ponad 400. Graham Masterton nie widzi możliwości, by tegorocznego małego jubileuszu nie uhonorować przekroczeniem okrągłej liczby 500 prac. O rozpoczęciu konkursu natychmiast Państwa poinformujemy.

Zdjęcia