I MAW Ultimate za nami!

We wtorek w Kamieńcu Wrocławskim było bardzo ultimate :)

24 września w Kamieńcu Wrocławskim odbyły się nasze I Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej w Ultimate. W rozgrywkach wzięli udział zawodnicy z 4 szkół podstawowych, łącznie 6 drużyn :)

Mistrzostwa odbyły się w Kamieńcu Wrocławskim w ramach zakończenia pierwszego etapu naszego programu “Ultiszkoła”, który prowadzimy wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Ultimate Duch Gry.

Jak donoszą uczestnicy wydarzenia: "Zawody przebiegały bardzo sprawnie, a mecze były niezwykle zacięte, o czym może świadczyć fakt, że oba półfinały zakończyły się w universe point. W przerwie między fazą grupową, a pucharową odbyły się warsztaty “Spirit of the game”, które poprowadzili zawodnicy Flow Ultimate Wrocław", drużyny profesjonalnej i odnoszącej sukcesy w świecie tego nowego i bardzo ciekawego sportu.

Zoty medal zdobyła drużyna B z SP nr 109 z Wrocławia. Srebro wywalczyli zawodnicy z drużyny 2 z SP w Kamieńcu Wrocławskim, a brąz drużyna A z SP nr 109 z Wrocławia. 4, 5 i 6 miejsce zbobyły kolejno: Szkoła Podstawowa nr 1 w Kątach Wrocławskich, SP w Kamieńcu Wrocławskim (drużyna 1), Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłoszycach.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za wspólną grę oraz dobrą zabawę. A Stowarzyszeniu Duch Gry oraz drużynie Flow Wrocław za wspólną pracę przy organizacji naszych pierwszych mistrzostw :)

Zdjęcia
Zdjęcie: Marta Boska Zdjęcie: Marta Boska Zdjęcie: Marta Boska Zdjęcie: Marta Boska