Wracamy do szkół!

Wakacje dobiegły końca, a my wracamy do szkół z naszymi programami

 

Jesień w Aglomeracji upłynie pod znakiem sportu i zdrowia. Już wkrótce wracamy do szkół z projektem "Ultiszkoła". Zajęcia w ramach „Ultiszkoły” będą prowadzone aż do listopada 2018 roku. A na wiosnę wrócimy po przerwie z kolejną turą zajęć, które będą odbywały się w okresie kwiecień - czerwiec 2019 roku. W czerwcu zaś odbędzie się Turniej Ultimate o mistrzostwo Aglomeracji Wrocławskiej, w którym weźmie udział 10 drużyn, czyli niemal 100 młodych zawodników ultimate. Turniej oficjalnie zakończy projekt. 

We wrześniu wracamy również z projektem „AGLOforma”. Tym razem o zdrowym żywieniu uczyć się będą dzieci w Kątach Wrocławskich, Borowie, Jordanowie Śląskim oraz w Międzyborzu.

Na nowo rozpoczynamy także zajęcia i treningi z biegów na orientację. Do końca września 2018 roku w treningach uczestniczyć będzie łącznie 1500 dzieci, w tym uczniowie ze szkół w Brzegu, Borowie, Oławie i Jordanowie Śląskim.
28.09. 2018 roku z kolei odbędą się już IV Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej w biegach na orientację. Tym razem jednak pojawi się nowa kategoria typu open dla całych rodzin - BRZEG BIEGA od małego do dużego.

Więcej informacji na temat wydarzeń można będzie na bieżąco znaleźć na naszej stronie Aglomeracji Wrocławskiej na portalu Facebook.

Zapraszamy!

Zdjęcia
zdjęcie: Marta Boska zdjęcie: Marta Boska zdjęcie: Marta Boska zdjęcie: Marta Boska