Aglomeracja Wrocławska w aplikacji Footsteps!

Do użytku mieszkańców oraz turystów odwiedzających Aglomerację Wrocławską oddajemy nową aplikację mobilną Footsteps, która pozwoli na jak najlepsze poznanie wszystkich Gmin Członkowskich, a także stanowić będzie swoisty informator miejski.

Aplikacja mobilna oparta jest na 2 filarach. Pierwszym z nich jest personalizacja. Użytkownik po uruchomieniu aplikacji wybiera swoje zainteresowania poprzez określenie własnej osobowości, a tych do wyboru ma 10 (m.in. Turysta, Smakosz, Hipster, Historyk, Głowa rodziny czy Miłośnik sztuki). Na podstawie dokonanego wyboru otrzymuje on gotową trasę zwiedzania dopasowaną do wybranych preferencji. Dzięki temu użytkownik nie poświęca minuty na przygotowanie się do zwiedzania, a jednocześnie dzięki dobraniu odpowiedniej ścieżki, czerpie ze spaceru więcej przyjemności. Po wybraniu trasy pojawia się interaktywna mapa miejscowości z punktami zwiedzania i znacznikiem lokalizacji. Po dojściu do atrakcji otrzymujemy powiadomienie i opis miejsca wzbogacony o zdjęcia, filmy czy odnośniki do stron internetowych atrakcji. W każdej chwili możemy też przerwać zwiedzanie i zrobić sobie przerwę np. na posiłek, a aplikacja podpowie nam gdzie znajdują się najbliższe restauracje.

Wszystkie trasy zostały opracowane przez profesjonalny zespół, dzięki czemu są one ciekawe, mają wysoką jakość i wartość merytoryczną. Przy współpracy przedstawicieli Aglomeracji Wrocławskiej wraz z firmą Footsteps powstało 40 tras dedykowanych poszczególnym Gminom Członkowskim oraz 5 ciekawych tras zwiedzania całego obszaru Aglomeracji Wrocławskiej:

1. Szlak zamków i pałaców

2. Szlak sakralny

3. Starorzeczem Odry - trasa rowerowa

4. Przez Wzgórza Trzebnickie na rowerze

5. Wzdłuż Doliny Bystrzycy na rowerze

Dodatkowo aplikacja pozwala na poznanie większej ilości polskich miast (obecnie ponad 15) jak m.in: Gdańska, Krakowa, Warszawy, Zielonej Góry, Legnicy, Żagania czy Karpacza.

Korzystając z aplikacji mamy informator miejski i przewodnik w jednym miejscu - własnym telefonie.

 

Aplikację można pobrać tutaj:

Android ⇨ https://goo.gl/z7DPGY

iOS ⇨ http://apple.co/1Y68Tqv

Zdjęcia