Festiwal na Odrze "Piana Bosmana"
Oława

Oława serdecznie zaprasza do uczestnictwa w niezwykle radosnym i widowiskowym festiwalu!

W dniach 31.05 - 01.06 2014 odbędzie się IV Festiwal na Odrze pn. „PIANA BOSMANA”. Wzorem lat ubiegłych, obok atrakcji artystycznych oraz pikniku, odbędą się dwa największe i najbardziej spektakularne konkursy - „Pływania Na Byle Czym” i „Wyścigi wioślarskie na smoczych łodziach” o puchar Wojewody Dolnośląskiego.

Konkurs "Pływania na byle czym" stanowi jedną z głównych atrakcji imprezy. Rywalizacja, doping publiczności, emocje i świetna zabawa towarzyszące konkursom, tworzą specyficzny i niepowtarzalny nastrój, który udziela się wszystkim uczestnikom. Widowiskowe pływała wzbudzają zachwyt obserwatorów, a ich twórcy nierzadko zaskakują swoją pomysłowością.

Laureaci konkursu "Pływania na byle czym" otrzymają nagrody pieniężne, ufundowane przez Burmistrza Miasta Oława, w łącznej wysokości 10.000zł. Gorąco zapraszamy wszystkich do zgłaszania swoich pływadeł. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.um.olawa.pl.

Gościem i komentatorem konkursu będzie znany artysta - Tomasz Jachimek - który spędzi popołudnie razem z uczestnikami imprezy, a wieczorem zaprezentuje się na scenie w programie kabaretowym.

Zdjęcia
Plakat promujący IV edycję Festiwalu \