Skokowska podstawówka nie odpuszcza!
Prusice

W Szkole Podstawowej w Skokowej dzieje się wiele dobrego. 

To co zwraca szczególną uwagę, to aktywność nauczycieli, którzy ciągle poszukują nowych  metod, rozwiązań, sposobów kreatywnego rozwoju  i  pobudzenia aktywności uczniów, a także chęci i zaangażowanie uczniów  biorących  udział w projektach czy olimpiadach.

Jednym z najbardziej spektakularnych wyzwań w najbliższej przyszłości jest Międzynarodowa Olimpiada Kreatywności "Destination Imagination", która odbędzie się we Wrocławiu, w dniach 1-3.04.2016 r.

Przygotowania do niej trwają już od września. Uczniowie pod czujnym  okiem  nauczycieli i rodziców stworzyli krótki spektakl teatralny, z samodzielnie stworzoną  scenografią i strojami.

Ze Skokowej, do konkursu staną 3 drużyny  z  klas III, IV i V.  Nagrodą główną jest wyjazd całej drużyny wraz z opiekunem do USA! Za miejsce drugie gratyfikacją jest podróż do Chin! Czego chcieć więcej?!

Dzieciom i nauczycielom  życzymy dużo wytrwałości,  odrobinę szczęścia i mnóstwo samozaparcia w dążeniu do celu, staną bowiem w szranki z najlepszymi szkołami z województwa! Powodzenia!

Zdjęcia