4. edycja "Prusice Biegają"
Prusice

31 Stycznia 2016 roku rozpocznie się już 4 Edycja Akcji "Prusice Biegają".

Start o GODZ. 10.00, Szatnia od 9:15. Wszystkich biegaczy zapraszamy tego dnia do Prusic.

Jak zwykle, w każdą ostatnią niedzielę miesiąca w Prusicach wystartują uczestnicy w ramach rywalizacji w „Prusice Biegają”. Poprzednia edycja była rekordowa pod względem frekwencji. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie Was jeszcze więcej.

Trasa się nie zmieniła. Startujemy punktualnie o 10.00 z Prusickiego Centrum Fitness. Biegniemy uliczkami Prusic do Pietrowic Małych. Meta znajduje się na ul. Lipowej. Pierwsze 5 km biegniemy na czas, drugie na zaliczenie. W ramach drugiego, dodatkowego okrążenia każdy zawodnik otrzymuje punkty bonusowe, które liczą się do klasyfikacji generalnej.

Na mecie zawsze będą czekać napoje. W zimne dni herbata, zaś w ciepłe napój izotoniczny i woda. W tej edycji przewidziane są także niespodzianki, ale o tym dowiecie się w trakcie trwania akcji.

Prusice Biegają są całkowicie bezpłatne. Każdy zawodnik przed pierwszym startem w danej edycji musi wypełnić krótki formularz, aby to zrobić wymagane jest zjawienie się parę minut wcześniej przed startem. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść parę minut przed godziną 10.00, odebrać numer startowy i biec! Numer startowy na mecie trzeba zwrócić, po zakończeniu edycji każdy otrzyma je na pamiątkę.

Wszystkie przydatne informacje dotyczące 4. Edycji Prusice Biegają znajdują się w regulaminie na stronie www.bieg.prusice.pl oraz www.prusice.pl.

Na „Prusice Biegają” zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz, główny pomysłodawca całej akcji.

Warto dodać, że Prusice Biegają zalicza się do klasyfikacji na LigaBiegowa.pl

I Etap już 31 Stycznia 2016 r. Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy!

Zdjęcia