Centrum Edukacji Społecznej rekrutuje! Na zgłoszenia czekamy do 15 sierpnia
Wrocław

Centrum Edukacji Społecznej ogłasza nabór na wolontariuszy i praktykantów.

Oferta dotyczy współpracy przy organizacji warsztatów dla dzieci i młodzieży szkolnej w okresie wrzesień-grudzień 2014 r. i skierowana jest do studentów. Swoją kandydaturę można zgłosić do 15 sierpnia, do godz. 12.00. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 19 sierpnia.

Centrum Edukacji Społecznej na Brochowie jest częścią Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego. Ośrodek organizuje warsztaty dla młodzieży szkolnej, a także dla osób dorosłych i młodych małżeństw. Prowadzą je praktykanci, trenerzy i specjaliści posiadający wiedzę z zakresu psychologii, pedagogiki i trenowania jednostek oraz doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Podczas szkoleń wykorzystywane są aktywne metody nauczania, takie jak: miniwykłady, konsultacje z trenerem, prezentacje multimedialne, dyskusje, burze mózgów, dramy, symulacje, arkusze ćwiczeń, pogadanki, gry i zabawy.

Do współpracy zapraszamy osoby studiujące, które chcą nauczyć się praktycznych umiejętności zawodowych. W ramach wolontariatu czy praktyki w naszej instytucji można rozwinąć kreatywność oraz umiejętności organizacyjne, tworzyć konspekty zajęć edukacyjnych, sprawdzić się w realizacji różnorodnych działań w mieście.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: piotr.lacki@ces.wroclaw.pl(w tytule: „Praktyki”). W odpowiedzi wyślemy kwestionariusz, który pozwoli nam poznać doświadczenie oraz oczekiwania kandydata co do współpracy. Wybrane osoby zostaną zaproszone na spotkanie.

Więcej informacji: ces.wroclaw.pl oraz facebook.com/CentrumEdukacjiSpolecznej

Centrum Edukacji Społecznej na Brochowie jest częścią Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

informacja prasowa

Zdjęcia