XVIII gala Dolnośląskiego Klucza Sukcesu

12 czerwca 2014r. w Wałbrzychu odbyła się uroczysta gala XVIII Dolnośląskiego Klucza Sukcesu.

„Dolnośląski Klucz Sukcesu” to  najwyższe, regionalne wyróżnienie, przyznawane corocznie od 1997r. przez Kapitułę Wyróżnienia, cieszące się dużym zainteresowaniem i uznaniem w środowiskach gospodarczych, kulturalnych i samorządowych Dolnego Śląska. Jest to jeden z ważniejszych elementów promujących oraz integrujących Dolny Śląsk. Dla laureatów nagroda ta jest cenionym godłem promocyjnym i ogromnym powodem do dumy.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku laureatami dwóch z dziewięciu przyznanych „Kluczy” zostali członkowie Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej. Gmina Wisznia Mała triumfowała w kategorii „Najbardziej gospodarna gmina wiejska”, natomiast Krośnicka Kolej Wąskotorowa została laureatem w kategorii „Najlepszy klub sportowy, ośrodek sportu i rekreacji, przedsięwzięcie turystyczne lub organizator masowych imprez rekreacyjnych”.

Dodatkowo, w kategoriach „Najbardziej gospodarna gmina wiejska” oraz „Najlepszy klub sportowy, ośrodek sportu i rekreacji, przedsięwzięcie turystyczne lub organizator masowych imprez rekreacyjnych” nominowany był trzeci członek Stowarzyszenia, gmina Przeworno.

Bardzo serdecznie gratulujemy członkom SGiPAW i życzymy kolejnych sukcesów w następnych latach!

Zdjęcia
Laureaci Dolnośląskiego Klucza Sukcesu (fot. Ryszard Makowski) XVIII gala Dolnośląskiego Klucza Sukcesu odbyła się w Wałbrzychu (fot. Ryszard Makowski)
Pliki