InteGRA – baw się i pomagaj z rodziną!

Już w sobotę, 5 września w okolicach Wrocławia (Wojnowice) ruszy InteGRA , czyli PZU Rodzinna Gra Terenowa. Przyjdźcie i weźcie ze sobą swoich bliskich, przyjaciół i znajomych. InteGRĘ zapamiętacie na długo - będzie super!

 

InteGRA to bardzo wciągająca, ale absolutnie nie wyczynowa gra terenowa dla rodzin. Bez obaw, każdy może jej podołać! Odbędzie się w parku wokół Zamku na wodzie w Wojnowicach, na trzech trasach: 3, 5 lub 7 km. Ich wybór zależy od chęci i możliwości Twoich i Twojej rodziny. To prawdziwa gra na orientację - czyli mapa, prowiant i do przodu! Na trasie czekać będą na was zadania takie jak: odnajdywanie wyznaczonych punktów w terenie, questy do wykonania oraz mnóstwo zagadek, czekających na rozwiązanie. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś  dla siebie! Szlak można pokonać pieszo lub rowerem. Trasy na 3 i 5 km są przystosowane także do przejazdu wózków dla osób niepełnosprawnych oraz wózków dziecięcych.

Czas i miejsce: 5 września, godz. 9.30, Zamek na wodzie, Wojnowice, ul. Zamkowa 2. Dojazd samochodem lub PKP (stacja Mrozów). Wstęp wolny.

Każdy punkt zdobyty za wykonane zadanie zamienimy na złotówkę i w ten sposób Wasz udział w InteGRZE zamieni się w finansowe wsparcie dla jednej z trzech organizacji:

- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoni,

- Zespołu Szkół Specjalnych w Żmigrodzie

- Stowarzyszenia Pomocy "Iskierka" we Wrocławiu.

Plan InteGRY

9:30- 11:00 Rejestracja rodzin

10:00 - start pierwszych rodzin (wyposażonych w mapy), ruszających na trasę co kilka minut
11:00 - 15:00 - powitanie powracających rodzin, dyplomy dla dzieci i ciepły posiłek

Na starcie i mecie animacje dla dzieci oraz konkurs plastyczny. Imprezę objął Honorowym Patronatem Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Jak się zapisać? Aby wziąć udział wejdźcie na stronę: www.integrawroclaw.pl, znajdziecie na niej wszystkie dodatkowe informacje.

Przedłużmy wakacje, pobawmy się wspólnie, zanim pochłoną nas szkolne obowiązki!

 

Zdjęcia