III Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej w Piłce Nożnej
Wrocław

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w „Mistrzostwach Aglomeracji Wrocławskiej w Piłce Nożnej”. 

Będzie to już trzecia edycja turnieju, który cieszy się sporą popularnością - do tej pory wzięło w nim udział ponad 1300 najmłodszych reprezentantów regionu. We wcześniejszych latach prym w Mistrzostwach wiodły zespoły z Wrocławia - pierwszą edycję wygrała drużyna WKS Śląsk Wrocław, natomiast drugą UOKP Silesia Wrocław. Kolejna odsłona turnieju jest więc szansą  dla reprezentacji innych części regionu na przerwanie dominacji wrocławskich przedstawicieli.

Mistrzostwa przeznaczone są dla chłopców urodzonych w roku 2004 i młodszych, oraz dziewcząt z rocznika 2002 i młodszych. Nie obowiązuje podział na płeć - zespoły mogą być złożone tylko z chłopców lub dziewczynek bądź mieszane. Pełen Regulamin rozgrywek dostępny jest poniżej w zakładce "Pliki".

Rozgrywki półfinałowe turnieju rozegrane zostaną w majowe wtorki w następujących miejscowościach:

6 maja - Żmigród

13 maja - Brzeg

20 maja - Wrocław

27 maja - Borów

Wielki finał Mistrzostw zaplanowany jest 22 czerwca we Wrocławiu.

Zgłoszenia do “III Mistrzostw Aglomeracji Wrocławskiej w Piłce Nożnej” przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem pilkanozna@aglomeracja.wroclaw.pl do dnia 30.04.2014. Formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie zgody na uczestnictwo w turnieju znajdują się w zakładce “Pliki”.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Zdjęcia
Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej 2014
Pliki